Лазерна епіляція спини

Наявність рясного зростання волосся на спині іноді завдає неабиякий дискомфорт сучасним жінкам. Волосся може покривати як всю поверхню спини, так і з'являтися на окремих її ділянках. Волосся на плечах, спині або на попереку у жінки буде виглядати не естетично та навіть відразливо. Особливо для дівчат які полюбляють носити літнє чи вечірнє вбрання з глибокими вирізами на спині.
Лазерна епіляція спини
Та і для чоловіків зайва кількість волосся на спині зараз вже не вважається ознакою мужності та сексуальності. Сучасні чоловіки вже давно почали доглядати своє тіло, формуючи його не тільки спортивними вправами, а й проводячи різні косметологічні маніпуляції. Також що стосується чоловіків, послуга епіляції спини дуже актуальна у професійних спортсменів, які займаються силовими та водними видами спорту. Рясний волосяний покрив на спині, плечах, животі завдає маси незручностей, чіпляючись за одяг, накопичуючи бруд та викликаючи дискомфорт.
Лазерна епіляція спини у чоловіків
Але якщо волосся на чоловічій спині ще якось доречне, то жіноча шкіра на спині з темним волоссям - це точно табу. Згідно чинних канонів краси жіноче тіло має бути ідеально гладким. Тож процедура лазерного видалення волосся на спині саме те що бажано пройти аби наблизитися до сучасних стандартів красоти та уникнути зайвих проблем з гігієною.

Спина є однією з найбільших ділянок тіла та волосяний покрив на ній найбільш густий, але голити спину самостійно неможливо, а воскова епіляція є вкрай болючою та не дає тривалого ефекту. Саме тому все більше жінок та чоловіків при виборі способу позбавлення від небажаного волосся на спині віддають перевагу саме епіляції із застосуванням лазера.
Запорукою гарантованого результату та абсолютної безпеки процедури лазерної епіляції небажаного волосся на спині є застосування професійного лазерного обладнання. В нашій клініці використовуються лише найсучасніші апарати з олександритовим лазером останнього покоління.

На яких зонах спини можна проводити лазерну епіляцію

Ми певні, що в нас найкраще обладнання для лазерного видалення волосся на спині. Ви будете задоволені результатом

В нашій клініці для епіляції використовується найсучасніший, останнього покоління олександритовий лазер CANDELA GentleLase Pro. Процедура виконується за авторською розміткою, що була розроблена засновником клініки та є найдієвішою і ось чому:
 • 1
  Мінімальна кількість процедур для досягнення бажаного результату та видалення всього небажаного волосся зі спини.
 • 2
  Відсутність неприємних та хворобливих відчуттів завдяки охолоджуючій насадці з кріогеном (запатентована динамічна система охолодження CANDELA GentleLase Pro).
 • 3
  Комфорт виконання процедури передовим обладнанням на ринку естетичної медицини, та ніяких гелів та мазей.
 • 4
  Процедуру лазерної епіляції спини в Києві в наших клініках проводять досвідчені лікарі з вищою освітою, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.
 • 5
  Гігієнічність при виконанні процедур завдяки наявності змінних наконечників для лазерної епіляції різних частин тіла, чого немає у більшості апаратів на ринку.
 • 6
  Доступні ціни та спеціальні акції й пропозиції.
Лазерна епіляція видалення волосся на спині CANDELA GentleLase Pro

Як проводиться лазерна епіляція небажаного волосся на спині

Принцип дії лазерного видалення волосся заснований на вплив на волосяний фолікул вузькоспрямованого пучка світлових хвиль спеціально підібраної довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волосся) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.

У процесі лазерної епіляції меланін, що міститься у волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалахи лазеру), що призводить до нагрівання волосся зсередини та подальшого руйнування волосяного фолікула й судини, що його живить.
Як працює лазерна епіляція небажаного волосся на спині
Піддавшись цьому впливу, волосся незабаром випадає разом із коренем, безболісно на декілька років допоки не станеться природне відновлення фолікула. Все волосся у фазі активного росту (видиме на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Інші волоски, які в момент проведення сеансу перебували в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляються під час повторних процедур – коли стануть помітні на поверхні шкіри й тим самим доступні для впливу лазерного випромінювання. Детальніше про лазерну епіляцію читайте тут >>>
Лазерна епіляція спини у жінок

Вартість послуг з лазерної епіляції спини

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лазерна епіляція волосся на спині, чи на інших ділянках тіла, зверніться до фахівців нашої клініки в Києві. Тут вам нададуть вичерпну відповідь про ціни, та запропонують певний курс процедур. Кожному пацієнту підбирається індивідуальний курс епіляції волосся на обличчі, від кількості сеансів якого залежатиме остаточна вартість. Найкраще рішення – прийти на консультацію та отримати відповіді на всі запитання. Ознайомитися з цінами можна тут >>>
ПОРАДА: при виборі клініки / салону для лазерної епіляції спини не женитесь за дуже низькими цінами на процедури – скоріше за все втратите гроші, та час. Основний критерій вибору – це професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні відгуки від пацієнтів!
Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Пам'ятка клієнту лазерної епіляції

1. Волосся під час процедури запаяється і залишається на поверхні шкіри (може відчуватися як шорсткість).
2. Протягом 7−10 днів частина цього волосся відпаде сама, а решту потрібно додатково відлущити (без сольовим, безкислотним скрабом). Повторювати процедуру скрабування раз на тиждень до наступного візиту.
3. Між процедурами дозволяється видаляти волосся виключно механічним способом (бритва або триммер), СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! використовувати віск, шугаринг, електро епілятор, пінцет, крем для депіляції.
4. Голити зону між процедурами рекомендується не більше ніж 2 рази між візитами.
5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Протягом 7 днів до та після процедури епіляції користуватися лосьйонами для тіла та оліями.
6. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ! лазня, басейн, сауни, гарячі ванни — 7 днів.
7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ протягом 3х днів: спорт, механічні тертя (масаж, статевий акт).
8. Забороняється засмага, автозасмага, солярій — до та після процедури/візиту 14 днів.
9. Нанесення SPF після процедури (мінімум 30) на відкриті ділянки шкіри, з наступним оновленням 2−3 години.

Основні зони епіляції з якими працюють в клініці

Коментарі та відгуки клієнтів

Галина Кашина
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
В Киеве много разных центров и салонов , где делают процедуры лазерной эпиляции. Но, часто от своих подруг слышала негативные отзывы, поэтому, когда захотела сделать лазерную эпиляцию, подошла к этому делу скрупулезно и салон выбирала тщательно. В результате выбрала Face Lab. Отзывы в основном положительные, и условия меня привлекли.
Позвонила к ним, меня подробно проконсультировали и записали на подходящее время. Понравилась обстановка у них, уютно, чисто и аккуратно, располагающая атмосфера, приняли очень хорошо, персонал приятный и приветливый. Недавно закончила полный курс эпиляции, результатом довольна. Новое оборудование, процедуры делали современным аппаратом для лазерной эпиляции под названием Александритовый лазер. Всё прошло абсолютно безболезненно и без какого-то дискомфорта, а самое главное, что эффективно. Помимо эпиляции, такой аппарат удаляет пигментные пятна, а также происходит и омоложение кожи. В общем, совсем не жалею о выборе салона, результатом удовлетворена ❤️
Тамара Черкасова
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Делаю не первый раз Candela, довольна результатом 😍 чистый, уютный салон, приветливый администратор. специалист Анна очень профессионально и комфортно выполнила процедуру, сделала разметку и очень внимательно прошла каждый миллиметр кожи 💕
Моника Моника
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Начну с банальной проблемой каждой девушки. Давно хотела сделать лазерную эпиляцию, но никак не решалась. Лето - долгожданный отпуск. Начинается пора купальников и хочется выглядеть на все сто! Крема, бритье, шугаринг – это все испробовано, спасает, но временно.
Наконец я решилась на лазерную эпиляцию в клинике FaceLab. Выбирала клинику долго. Изучала работы специалистов и отзывы клиентов. Было много сомнений, я ещё и немного стеснительна.
С первой минуты посещения клиники тебя окутывает атмосфера заботы и профессионализма. Я рада, что сделала правильный выбор.
Есть разные типы лазера, от типа лазера зависит, какой цвет волос на каком цвете кожи лазер уберет лучше всего. Я свой выбор остановила на александритовом: он считается самым эффективным для темных волос. Чем темнее волосы, тем лучше будет результат лазерной эпиляции, так как содержат больше меланина. Проконсультировавшись со специалистами, я выбрала модель аппарата в салоне - лазер последнего поколения GentleLase Pro.
Подготовка к самой процедуре: в моем случае просили приходить с длиной волосков 3-4 мм, а когда просматривала другие салоны, в некоторых требовали приходить гладко выбритой. Общие требования: не загорать две недели, не выдергивать и не обесцвечивать волосы как можно дольше (от месяца и более).
Качественное обслуживание, располагающий к себе персонал, лояльные цены это всё вы можете получить в клинике FaceLab.
Pedash
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Регулярно делаю лазерную эпиляцию, и уходовые процедуры. А с появлением нового аппарата удалила на лице пигментные пятна и сосудистые сеточки. Доктора очень внимательны, рекомендую!
Александр
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Ходил на лазерную эпиляцию подмышек и хотел бы поблагодарить ваших мастеров, очень доволен результатом, абсолютно безболезненно и главное жить стало проще)
Сергій
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Нарешті вирішив питання з голінням під пахвами. За 2 сеанси зникло більше 60% волосся. А ще - видалили волосся в носі та між бровами. І як я до цього жив! Лазер ТОПчик!

Поділиться інформацією з друзями або збережіть у закладки

Поставте оцінку та додайте свій відгук

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси