Лазерна епіляція глибоке, повне або тотальне бікіні

Багато жінок хочуть мати гладку шкіру інтимної зони, аби почуватися завжди впевненою у собі. Саме тому лазерна епіляція повного або тотального бікіні стає все більш популярною серед прекрасної статі. Варто відзначити, що безліч жінок не просто так обирають лазерну епіляцію зони бікіні, це зумовлено тім, що процедура безболісна та забезпечує тривалий ефект.
Лазерна епіляція бікіні
Попри безліч способів сучасної епіляції, як і раніше, традиційним вважається звичайне гоління, що є найкоротшим за своєю ефективністю. Волоски після нього відростають вже наступного дня і зовнішній вигляд зони бікіні втрачає естетичний вигляд та привабливість. Вдаючись до воскової епіляції, ви прирікаєте себе на крайню болючу процедуру, адже шкіра тут дуже тонка та чутлива, а волосся, як правило, має глибоке коріння та й більш товсте та пружне, ніж на інших ділянках тіла.

Сучасна процедура лазерної епіляції має багато переваг перед класичними методами видалення волосся! Лазер нагріває волосся, не нагріваючи навколишню шкіру, тепло по волоссю потрапляє у корінь, волосяні фолікули руйнуються. Шкіра стає ідеально гладкою (щоправда, через кілька процедур)!
Лазерна епіляція бікіні в Києві в нашій клініці проводиться олександритовим лазером CANDELA, який вважається одним із найефективніших та безпечних. Олександрит не обпалює шкіру, не провокує появу подразнень, запалень, врослого волосся, забезпечуючи максимально якісні результати та тривалий ефект. Видалення волосся в зоні бікіні за технологією лазерної епіляції – це найкоротший шлях до шовковистої шкіри та лише приємних відчуттів! Докладніше про олександритовий лазер можна почитати тут.

Зони епіляції небажаного волосся в області бікіні

Наше обладнання та техніки лазерної епіляції у зоні глибого бікіні найефективніші і ось чому:

 • Мінімальна кількість процедур з олександритовим лазером CANDELA GentleLase Pro (бо він кращий у своєму роді).
 • Зменшення прояви запальних процесів завдяки лазерній дії.
 • Відсутність неприємних та болючих відчуттів завдяки насадці, що охолоджує вприскуючи кріоген під час роботи лазера.
 • Комфорт під час виконання процедури: ніяких гелів та мазей.
 • В нас працюють кваліфіковані лікарі, які проводять процедури. Ми – цінуємо кожного пацієнта.
 • Доступність цін, якщо перерахувати кількість процедур у порівнянні з іншим спосіб видалення волосся.
В нашій клініці клієнт може обрати один з двох видів лазерної епіляції зони бікіні, що різняться глибиною проведення процедури:

Лазерна епіляція повне або тотальне бікіні

Як проводиться лазерна епіляція небажаного волосся

Принцип дії лазерного видалення волосся заснований на вплив на волосяний фолікул вузькоспрямованого пучка світлових хвиль спеціально підібраної довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волосся) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.

У процесі лазерної епіляції меланін, що міститься у волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалахи лазеру), що призводить до нагрівання волосся зсередини та подальшого руйнування волосяного фолікула й судини, що його живить.
Як працює лазерна епіляція небажаного волосся на обличчі
Піддавшись цьому впливу, волосся незабаром випадає разом із коренем, безболісно на декілька років допоки не станеться природне відновлення фолікула. Все волосся у фазі активного росту (видиме на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Інші волоски, які в момент проведення сеансу перебували в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляються під час повторних процедур – коли стануть помітні на поверхні шкіри й тим самим доступні для впливу лазерного випромінювання. Детальніше про лазерну епіляцію читайте тут >>>

Чому саме олександритовий лазер для епіляції в зоні бікіні

Основним конкурентом олександритового лазера є діодний (більше про діодний лазер тут). Знаючи всі плюси та мінуси обох типів установок, ми обрали саме олександрит останнього покоління.

Проміж численних переваг апарату CANDELA можна визначити головні:
Видалення волосся в зоні бікіні лазером CANDELA GentleLase Pro
 • 1
  Довжина хвилі лазера 755 нм – це оптимальне значення для того, щоб меланін волосся поглинув випромінювання. У діодних довжина хвилі більша. Але енергія менша. Наш - крутіший!
 • 2
  Ефективний для темного (1 - 3 фототип) та світлого волосяного покриву на світлій шкірі (1 - 2 фототип). Лазерна депіляція БУДЬ-ЯКИМ ЛАЗЕРОМ малоефективна для сивого й абсолютно білого волосся, в якому відсутня меланін.
 • 3
  Процедура займає в середньому від 5 до 10 хвилин. Навіть тотальна лазерна епіляція зони бікіні не триватиме більш ніж 20 хвилин.
 • 4
  Не провокує опіків та хворобливих відчуттів. Дякуючи все тій самій системі охолодження, яка запобігатиме найменшій ймовірності появи опіків або болю.

Вартість послуг з лазерної епіляції бікіні

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лазерна епіляція волосся в зоні бікіні в Києві, зверніться до фахівців нашої клініки. Тут вам нададуть вичерпну відповідь про ціни, та запропонують певний курс процедур. Кожному пацієнту підбирається індивідуальний курс епіляції волосся в зоні бікіні, від кількості сеансів якого залежатиме остаточна вартість. Найкраще рішення – прийти на консультацію та отримати відповіді на всі запитання. Ознайомитися з цінами можна тут >>>
ПОРАДА: при виборі клініки / салону для лазерної епіляції бікіні не женитесь за дуже низькими цінами на процедури – скоріше за все втратите гроші, та час. Основний критерій вибору – це професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні відгуки від пацієнтів!
Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Пам'ятка клієнту лазерної епіляції

1. Волосся під час процедури запаяється і залишається на поверхні шкіри (може відчуватися як шорсткість).
2. Протягом 7−10 днів частина цього волосся відпаде сама, а решту потрібно додатково відлущити (без сольовим, безкислотним скрабом). Повторювати процедуру скрабування раз на тиждень до наступного візиту.
3. Між процедурами дозволяється видаляти волосся виключно механічним способом (бритва або триммер), СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! використовувати віск, шугаринг, електро епілятор, пінцет, крем для депіляції.
4. Голити зону між процедурами рекомендується не більше ніж 2 рази між візитами.
5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Протягом 7 днів до та після процедури епіляції користуватися лосьйонами для тіла та оліями.
6. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ! лазня, басейн, сауни, гарячі ванни — 7 днів.
7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ протягом 3х днів: спорт, механічні тертя (масаж, статевий акт).
8. Забороняється засмага, автозасмага, солярій — до та після процедури/візиту 14 днів.
9. Нанесення SPF після процедури (мінімум 30) на відкриті ділянки шкіри, з наступним оновленням 2−3 години.

Основні зони епіляції з якими працюють в клініці

Коментарі та відгуки клієнтів

Галина Кашина
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
В Киеве много разных центров и салонов , где делают процедуры лазерной эпиляции. Но, часто от своих подруг слышала негативные отзывы, поэтому, когда захотела сделать лазерную эпиляцию, подошла к этому делу скрупулезно и салон выбирала тщательно. В результате выбрала Face Lab. Отзывы в основном положительные, и условия меня привлекли.
Позвонила к ним, меня подробно проконсультировали и записали на подходящее время. Понравилась обстановка у них, уютно, чисто и аккуратно, располагающая атмосфера, приняли очень хорошо, персонал приятный и приветливый. Недавно закончила полный курс эпиляции, результатом довольна. Новое оборудование, процедуры делали современным аппаратом для лазерной эпиляции под названием Александритовый лазер. Всё прошло абсолютно безболезненно и без какого-то дискомфорта, а самое главное, что эффективно. Помимо эпиляции, такой аппарат удаляет пигментные пятна, а также происходит и омоложение кожи. В общем, совсем не жалею о выборе салона, результатом удовлетворена ❤️
Тамара Черкасова
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Делаю не первый раз Candela, довольна результатом 😍 чистый, уютный салон, приветливый администратор. специалист Анна очень профессионально и комфортно выполнила процедуру, сделала разметку и очень внимательно прошла каждый миллиметр кожи 💕
Моника Моника
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Начну с банальной проблемой каждой девушки. Давно хотела сделать лазерную эпиляцию, но никак не решалась. Лето - долгожданный отпуск. Начинается пора купальников и хочется выглядеть на все сто! Крема, бритье, шугаринг – это все испробовано, спасает, но временно.
Наконец я решилась на лазерную эпиляцию в клинике FaceLab. Выбирала клинику долго. Изучала работы специалистов и отзывы клиентов. Было много сомнений, я ещё и немного стеснительна.
С первой минуты посещения клиники тебя окутывает атмосфера заботы и профессионализма. Я рада, что сделала правильный выбор.
Есть разные типы лазера, от типа лазера зависит, какой цвет волос на каком цвете кожи лазер уберет лучше всего. Я свой выбор остановила на александритовом: он считается самым эффективным для темных волос. Чем темнее волосы, тем лучше будет результат лазерной эпиляции, так как содержат больше меланина. Проконсультировавшись со специалистами, я выбрала модель аппарата в салоне - лазер последнего поколения GentleLase Pro.
Подготовка к самой процедуре: в моем случае просили приходить с длиной волосков 3-4 мм, а когда просматривала другие салоны, в некоторых требовали приходить гладко выбритой. Общие требования: не загорать две недели, не выдергивать и не обесцвечивать волосы как можно дольше (от месяца и более).
Качественное обслуживание, располагающий к себе персонал, лояльные цены это всё вы можете получить в клинике FaceLab.
Pedash
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Регулярно делаю лазерную эпиляцию, и уходовые процедуры. А с появлением нового аппарата удалила на лице пигментные пятна и сосудистые сеточки. Доктора очень внимательны, рекомендую!
Александр
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Ходил на лазерную эпиляцию подмышек и хотел бы поблагодарить ваших мастеров, очень доволен результатом, абсолютно безболезненно и главное жить стало проще)
Сергій
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Нарешті вирішив питання з голінням під пахвами. За 2 сеанси зникло більше 60% волосся. А ще - видалили волосся в носі та між бровами. І як я до цього жив! Лазер ТОПчик!

Поділиться інформацією з друзями або збережіть у закладки

Поставте оцінку та додайте свій відгук

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси