Лазерна епіляція CANDELA GentleLase

Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям. Швидкий і потужний, александритовий лазер Candela GentleLase Pro-U, що володіє унікальними характеристиками, забезпечує результати, що перевершують всі очікування, завойовуючи довіру лікарів косметологів у всьому світі.
Лазерна епіляція CANDELA GentleLase Pro
Новітні розробки та покращені можливості GentleLase Pro роблять його ідеальним лазером для точних, безконтактних операцій. Це єдиний лазер для видалення волосся, що дає можливість захисту епідермісу - охолодження холодоагентом або повітрям, володіючи при цьому великою потужністю та незрівнянною ефективністю.
Епіляція сучасним олександритовим лазером – це не боляче!
В нашій клініці представлено сучасний апарат останнього покоління CANDELA GentleLase Pro із системою динамічного кріогенного охолодження. З його допомогою вдалося перемогти головний страх багатьох жінок – біль під час епіляції!

Суть процедури полягає в контрольованій спрямованій дії лазерного променя на волосяний фолікул, в якому концентрується меланін. Внаслідок термічного впливу фолікул руйнується, а волоски перестають рости.

У ході процедури не зачіпаються прилеглі тканини та не травмується поверхня шкіри, лазерна епіляція на Candela безпечна для здоров'я людини.
Рукоятки CANDELA GentleLase Pro
Олександритовий лазер CANDELA GentleLase Pro використовується без додаткових гелів та мастил, що в рази знижує ризик виникнення алергічних реакцій та підвищує комфорт процедури.
Запатентована унікальна Динамічна Система Охолодження (DCD) забезпечує послідовне, низькотемпературне охолодження – розпилення на шкіру кріогену з можливістю налаштування інтервалу. Безпосередньо перед лазерним імпульсом та після нього на шкіру розпорошується невелика доза кріогену, що охолоджує її до оптимальної температури. Все це робить мінімальними неприємні відчуття пацієнта і водночас дає найкращі результати процедури, дозволяючи підвищувати потужність без ризику пошкодження шкіри.

Великий вибір діаметрів плям від 1.5 до 24 мм.

При епіляції волосся на олександритовому лазері GentleLase Pro-U можливість використання великого діаметра плями 24 мм дозволяє обробляти за один імпульс площу в 452,39 квадратних міліметрів, що більше, ніж у будь-якого іншого олександритового лазера на ринку. При цьому параметри тривалості імпульсу та максимальна частота повторення не залежать від вибраного діаметра плями.
Рукоятка CANDELA GentleLase Pro
Великі діаметри плям 20/22/24 мм й висока частота повторення імпульсів, не залежна від їхньої тривалості, роблять GentleLase Pro-U найшвидшим олександритовим лазером на планеті.

У чому переваги Candela GentleLase Pro?

 • 1
  Найкоротший курс позбавлення від зайвого волосся. В олександритових лазерів найоптимальніша довжина хвилі для впливу на меланін волосся. Тому Вам не доведеться ходити до клініки як на роботу – достатньо буде кількох процедур із тривалими перервами між ними. Це не маркетинг – це фізика.
 • 2
  Жодних неприємних відчуттів та болю. Це дійсно так – наш апарат охолоджує шкіру перед лазерним спалахом, причому охолодження відбувається не простим повітрям (як у більшості інших приладів), а кріогенним – газом, що охолоджує. Аналогів цієї запатентованої системи на ринку неіснує!
 • 3
  CANDELA - безконтактний лазер: не потрібно голити волосся, використовувати мастила та гелі (на які шкіра може зреагувати несподіваним чином!). На відміну від діодних конкурентів, процедура комфортна та приємна, після неї не потрібно бігти в душ й змивати липкі склади зі шкіри!
 • 4
  Чесні інтервали між процедурами. Забудьте про нескінченні епіляції кожні 2 тижні. У нашій клініці процедуру проводять професійні лікарі, а не студенти медичних вишів. Вони ж правильно розраховують коректні перерви між візитами, засновані на специфіці зростання волосся.
  Ми гарантуємо: ви позбавитеся волосся на ногах за 3-4 візити (з паузами 1,5 - 2 місяці), а в зоні пахв – за 2-3 візити (з перервою в 1 - 1,5 місяці).
 • 5
  Ціни реально доступні. Ми не маємо завдання «ганяти» пацієнта за 10-15 процедурами епіляції, отримуючи оплату за кожну з них. Не приховаємо, можна знайти ціни дешевше, але в результаті пацієнти (після 5 - 6 непотрібних візитів) все одно приходять до нас. Наше обладнання коштує десятки мільйонів гривень, ліцензовано та дозволено до використання: саме таким має бути справжній лазер для епіляції!
Відео пояснення виконання процедури видалення волосся лазером на CANDELA GentleLase Pro

Міфи про неефективність олександритового лазеру для епіляції

У той час коли на ринку з'являється нова, більш досконала модель обладнання (та й набагато дорожча), простим салонам краси залишається лише одне – переконувати клієнтів у неефективності конкурента.

Купити дорогий медичний апарат для лазерної епіляції можуть далеко не всі клініки, тому народжуються міфи про те, що олександритовий промінь працює тільки на блідій шкірі.

Давайте розбиратися, де тут правда, а де вигадки несумлінних конкурентів.
Сила імпульсу апарату GentleLasePro досягає 150 Дж/см² – цей показник гарантує ефективність роботи при епіляції будь-якої зони на волоссі будь-якого кольору. Апарат здатний видаляти як жорстке темне, так і тонке світле волосся, якщо в ньому є хоч трохи меланіну (а його немає тільки у альбіносів).
Придатний для роботи з будь-якого фототипу шкіри до IV. Єдине обмеження, як і під час роботи з будь-яким іншим олександритовим лазером – дуже темний відтінок шкіри.
Виходить, що олександритова епіляція не підходить лише мулатам та афроамериканцям. Але з усіма іншими випадками, де колір волосся хоча б на 1 тон темніший за шкіру, апарат справляється ідеально! Нашим пацієнтам із темною засмаглою шкірою успішно проводилися процедури через 1,5 тижні після повернення зі спекотних країн.
Широкий діаметр насадки – до 22 мм – дозволяє проводити процедуру швидко: лише 5-20 хвилин, залежно від зони.
Персональний підхід до різних зон: свої налаштування апарату для зони верхньої губи, і зовсім інші для ніг чи бікіні! Саме такий підхід гарантує результат!

Чому шкідливо чи навіть небезпечно економити на лазерній епіляції

Безліч негативних відгуків згадують відсутність результату, опіки та алергічні реакції на епіляцію. Тому дуже важливо, хто саме та чим саме виконує процедуру.

Лазерне видалення волосся у нашій клініці проводять лікарі-косметологи з медичною освітою, які щороку вдосконалюють свої навички на спеціальних тренінгах (їх проводять великі зарубіжні інститути краси, а також компанії-виробники медичного обладнання для косметології).
Сучасні апарати вимагають більше уваги та знань. Проводити лазерну епіляцію так, як проводили її кілька років тому – не можна! (Хоча деякі недобросовісні «косметологи» у салонах без ліцензії дозволяють собі це робити).
На дешевих (та підроблених) апаратах невеликої потужності косметологи можуть завищувати параметри, щоб досягти результату. Та як результат клієнт матиме опік.

Недосвідчені фахівці можуть не знати особливості будови та залягання волосся у різних зонах, у результаті – або опік, або відсутність результату.

Курс процедур лазерної епіляції розраховується таким чином, щоб усі волоски, присутні на вибраній ділянці тіла, перебували у фазі анагену. Тільки так можна досягти повністю чистого результату.
типи шкіри
Косметолог зобов'язаний розуміти інтервали між процедурами, що рекомендуються, незалежно від типу лазера, на якому він працює!
Якщо лікар кваліфікований, та апарат для епіляції ефективний (як у нашому випадку), мінімальна тривалість періоду гладкості шкіри без повторного росту волосся становить від 3 до 5 років. У деяких пацієнтів вони взагалі не ростуть.

Можливо діодний лазер краще?

Досить часто діодний лазер порівнюють з олександритовим лазером. Проте, діодний лазер зазвичай потрібен для епіляції темної шкіри. Якщо у вас класичний для європейця тип шкіри, з таким типом чудово впорається олександритовий лазер!

Діодні лазери менш «жорстко» реагують на меланін, тому їх можна застосовувати на людях із 4 та 5 фототипом шкіри. Класичний європеєць наших широт має 1-3 фототипи. Для позбавлення волосся нам не потрібен діодний лазер, особливо без динамічної системи охолодження!
типи шкіри
Всі діодні лазери – контактні, а значить перед тим як провести процедуру вас «обмажуть» спеціальним в'язким гелем, який потім потрібно буде змивати. Не всім пацієнтам це зручно, особливо при епіляції в інтимних зонах.

На відміну від цього у нашому обладнанні використовуються з'ємні насадки, які дезінфікуються після кожного пацієнта. Чого не скажеш про інші діодні лазери обладнання яких просто обматується плівкою.

Вартість епіляції на олександритовому лазері Candela GentleLase Pro-U

Апарати у нашій клініці дійсно найсучасніші, потужніші й ефективніші. Саме вони гарантують швидке та акуратне видалення волосків без подразнень, болю та алергічних реакцій. Але при цьому вони й найдорожчий на ринку.
Якщо ви зустрічаєте відверто дешеву вартість епіляції на апараті Candela GentleLase Pro, це привід добре задуматися, та проаналізувати причини цього!
Також однією із причин високої вартості процедур на цьому лазері є наявність додаткового витратного матеріалу – кріогену, та запатентованої частини обладнання. Якщо зберетеся не до нас, уточніть, яка система застосовується на апараті. Повітряне охолодження вважається застарілим, тому що не здатне забезпечити надійний захист поверхні шкіри.

Охолоджуюча система нашого обладнання, оберігає від опіків, а дистанційні насадки дозволяють проводити процедуру епіляції без будь-яких мазей, гелів та інших впливів на шкіру. Окрім того, на нашому обладнанні використовуються різні насадки для різних частин тіла (є такі що для обличчя, носа або інтимних зон). Завдяки цьому досягаються майже неможливі на думку інших результати - безболісного видалення волосся навіть у носі, вухах, чи самих інтимних зонах, наприклад в зоні глибокого бікіні та статевих губ. Також слід відзначити що насадки зємні та дезінфікуються після кожного пацієнта, чого
Бажаєте переконатися в ефективності лазерної епіляції без ризику для гаманця? Скористайтеся акціями від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси