Лазерна епіляція бікіні

Причина популярності лазерної епіляції в зоні бікіні не лише у практичності. Сучасна жінка знає, наскільки зручно, комфортно та гігієнічно жити без волосся у небажаних місцях. А якщо це проблемна зона з підвищеною чутливістю, як пахова, варто підійти до питання ще серйозніше.

Гладка шкіра в області бікіні значно полегшує гігієнічні доглядові процедури. Ви почуваєтеся комфортно, впевнено та розкуто. Також, жінки зізнаються, що тотальне бікіні не лише виглядає естетично, а й покращує сексуальне життя у парі.
Лазерна епіляція бікіні
Самостійно дуже важко зробити ідеально гладку епіляцію. Після звичайного гоління обов'язково залишатимуться погано поголені ділянки та вже за 2-3 дні знову з'явиться щетина. Після процедури шугарінгу волосся відростає довше, але вже через пару тижнів процедуру доведеться повторювати знову. До того ж традиційні способи видалення волосся з області бікіні часто супроводжуються травмуванням шкіри, що призводить до низки проблем: подразнення, вросле волосся, запалення. Шкіра в зоні бікіні дуже ніжна, чутлива, а волосяні цибулини мають найбільшу глибину залягання – до 5 мм!

Сучасна процедура лазерної епіляції має багато переваг перед класичними методами видалення волосся! Лазер нагріває волосся, не нагріваючи навколишню шкіру, тепло по волоссю потрапляє у корінь, волосяні фолікули руйнуються. Шкіра стає ідеально гладкою (щоправда, через кілька процедур)!
Лазерна епіляція видалення волосся в зоні бікіні лазером CANDELA
Лазерна епіляція бікіні в Києві в нашій клініці проводиться олександритовим лазером CANDELA останнього покоління, який вважається одним із найефективніших та безпечних. Олександрит не обпалює шкіру, не провокує появу подразнень, запалень, врослого волосся, забезпечуючи максимально якісні результати та тривалий ефект. Видалення волосся в зоні бікіні за технологією лазерної епіляції – це найкоротший шлях до шовковистої шкіри та лише приємних відчуттів! Докладніше про олександритовий лазер можна почитати тут.

Зона видалення небажаного волосся або епіляції в області бікіні

Наше обладнання та техніки лазерної епіляції найефективніші і ось чому:

 • Мінімальна кількість процедур з олександритовим лазером CANDELA GentleLase Pro (бо він кращий у своєму роді).
 • Зменшення прояви запальних процесів завдяки лазерній дії.
 • Відсутність неприємних та хворобливих відчуттів завдяки охолоджуючій насадці яка вприскує кріоген під час роботи лазеру.
 • Комфорт під час виконання процедури: ніяких гелів та мазей.
 • В нас працюють кваліфіковані лікарі, які проводять процедуру. Ми – цінуємо кожного пацієнта.
 • Доступність цін, якщо перерахувати кількість процедур у порівнянні з іншим спосіб видалення волосся.
Клієнт може обрати на вибір один із варіантів проведення процедури лазерної епіляції бікіні:

 • Повне або тотальне бікіні. Цей варіант передбачає глибоку епіляцію, тобто обробляється не тільки область паху, але ще внутрішній бік стегон та між`ягодична зона.
 • Пляжне або класичне бікіні. Лазерна епіляція бікіні класика — дозволяє носити найвідкритішу білизну, при цьому волоски будуть абсолютно непомітними. Стрінги, напівпрозора білизна, дизайнерські купальники, що відкривають трохи більше, ніж звичайні – все це стає доступним після процедури лазерного видалення волосся в нашій клініці. Для найсміливіших варіантів не залишиться перешкод!
Лазерна епіляція в зоні бікіні
Результат виходить стійкий та тривалий. Щоб волосяний покрив повністю перестав вас турбувати, необхідно зробити від 4 до 8 процедур із перервою приблизно 1 місяць. Також буде помітним ефект омолодження шкіри, який є додатковим приємним бонусом до депіляції олександритовим лазером (лазерні імпульси стимулюють шкірні білки).

Як проводиться лазерна епіляція небажаного волосся

Принцип дії лазерного видалення волосся заснований на вплив на волосяний фолікул вузькоспрямованого пучка світлових хвиль спеціально підібраної довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волосся) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.

У процесі лазерної епіляції меланін, що міститься у волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалахи лазеру), що призводить до нагрівання волосся зсередини та подальшого руйнування волосяного фолікула й судини, що його живить.
Як працює лазерна епіляція небажаного волосся на обличчі
Піддавшись цьому впливу, волосся незабаром випадає разом із коренем, безболісно на декілька років допоки не станеться природне відновлення фолікула. Все волосся у фазі активного росту (видиме на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Інші волоски, які в момент проведення сеансу перебували в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляються під час повторних процедур – коли стануть помітні на поверхні шкіри й тим самим доступні для впливу лазерного випромінювання. Детальніше про лазерну епіляцію читайте тут >>>

Чому саме олександритовий лазер для епіляції в зоні бікіні

Основним конкурентом олександритового лазера є діодний (більше про діодний лазер тут). Знаючи всі плюси та мінуси обох типів установок, ми обрали саме олександрит останнього покоління.

Проміж численних переваг апарату CANDELA можна визначити головні:
Видалення волосся в зоні бікіні лазером CANDELA GentleLase Pro
 • 1
  Довжина хвилі лазера 755 нм – це оптимальне значення для того, щоб меланін волосся поглинув випромінювання. У діодних довжина хвилі більша. Але енергія менша. Наш - крутіший!
 • 2
  Ефективний для темного (1 - 3 фототип) та світлого волосяного покриву на світлій шкірі (1 - 2 фототип). Лазерна депіляція БУДЬ-ЯКИМ ЛАЗЕРОМ малоефективна для сивого й абсолютно білого волосся, в якому відсутня меланін.
 • 3
  Процедура займає в середньому від 5 до 10 хвилин. Навіть тотальна лазерна епіляція зони бікіні не триватиме більш як 20 хвилин.
 • 4
  Не провокує опіків та хворобливих відчуттів. Дякуючи все тій самій системі охолодження, яка запобігатиме найменшій ймовірності появи опіків або болю.
Фото ділянки До та Після процедури епіляції зони бікіні лазером CANDELA

Фото ділянки До та Після процедури епіляції зони бікіні лазером CANDELA

Вартість послуг з лазерної епіляції бікіні

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лазерна епіляція волосся в зоні бікіні в Києві, зверніться до фахівців нашої клініки. Тут вам нададуть вичерпну відповідь про ціни, та запропонують певний курс процедур. Кожному пацієнту підбирається індивідуальний курс епіляції волосся в зоні бікіні, від кількості сеансів якого залежатиме остаточна вартість. Найкраще рішення – прийти на консультацію та отримати відповіді на всі запитання. Ознайомитися з цінами можна тут >>>
ПОРАДА: при виборі клініки / салону для лазерної епіляції бікіні не женитесь за дуже низькими цінами на процедури – скоріше за все втратите гроші, та час. Основний критерій вибору – це професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні відгуки від пацієнтів!
Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Пам'ятка клієнту лазерної епіляції

1. Волосся під час процедури запаяється і залишається на поверхні шкіри (може відчуватися як шорсткість).
2. Протягом 7−10 днів частина цього волосся відпаде сама, а решту потрібно додатково відлущити (без сольовим, безкислотним скрабом). Повторювати процедуру скрабування раз на тиждень до наступного візиту.
3. Між процедурами дозволяється видаляти волосся виключно механічним способом (бритва або триммер), СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! використовувати віск, шугаринг, електро епілятор, пінцет, крем для депіляції.
4. Голити зону між процедурами рекомендується не більше ніж 2 рази між візитами.
5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Протягом 7 днів до та після процедури епіляції користуватися лосьйонами для тіла та оліями.
6. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ! лазня, басейн, сауни, гарячі ванни — 7 днів.
7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ протягом 3х днів: спорт, механічні тертя (масаж, статевий акт).
8. Забороняється засмага, автозасмага, солярій — до та після процедури/візиту 14 днів.
9. Нанесення SPF після процедури (мінімум 30) на відкриті ділянки шкіри, з наступним оновленням 2−3 години.

Основні зони епіляції з якими працюють в клініці

Коментарі та відгуки клієнтів

Галина Кашина
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
В Киеве много разных центров и салонов , где делают процедуры лазерной эпиляции. Но, часто от своих подруг слышала негативные отзывы, поэтому, когда захотела сделать лазерную эпиляцию, подошла к этому делу скрупулезно и салон выбирала тщательно. В результате выбрала Face Lab. Отзывы в основном положительные, и условия меня привлекли.
Позвонила к ним, меня подробно проконсультировали и записали на подходящее время. Понравилась обстановка у них, уютно, чисто и аккуратно, располагающая атмосфера, приняли очень хорошо, персонал приятный и приветливый. Недавно закончила полный курс эпиляции, результатом довольна. Новое оборудование, процедуры делали современным аппаратом для лазерной эпиляции под названием Александритовый лазер. Всё прошло абсолютно безболезненно и без какого-то дискомфорта, а самое главное, что эффективно. Помимо эпиляции, такой аппарат удаляет пигментные пятна, а также происходит и омоложение кожи. В общем, совсем не жалею о выборе салона, результатом удовлетворена ❤️
Тамара Черкасова
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Делаю не первый раз Candela, довольна результатом 😍 чистый, уютный салон, приветливый администратор. специалист Анна очень профессионально и комфортно выполнила процедуру, сделала разметку и очень внимательно прошла каждый миллиметр кожи 💕
Моника Моника
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Начну с банальной проблемой каждой девушки. Давно хотела сделать лазерную эпиляцию, но никак не решалась. Лето - долгожданный отпуск. Начинается пора купальников и хочется выглядеть на все сто! Крема, бритье, шугаринг – это все испробовано, спасает, но временно.
Наконец я решилась на лазерную эпиляцию в клинике FaceLab. Выбирала клинику долго. Изучала работы специалистов и отзывы клиентов. Было много сомнений, я ещё и немного стеснительна.
С первой минуты посещения клиники тебя окутывает атмосфера заботы и профессионализма. Я рада, что сделала правильный выбор.
Есть разные типы лазера, от типа лазера зависит, какой цвет волос на каком цвете кожи лазер уберет лучше всего. Я свой выбор остановила на александритовом: он считается самым эффективным для темных волос. Чем темнее волосы, тем лучше будет результат лазерной эпиляции, так как содержат больше меланина. Проконсультировавшись со специалистами, я выбрала модель аппарата в салоне - лазер последнего поколения GentleLase Pro.
Подготовка к самой процедуре: в моем случае просили приходить с длиной волосков 3-4 мм, а когда просматривала другие салоны, в некоторых требовали приходить гладко выбритой. Общие требования: не загорать две недели, не выдергивать и не обесцвечивать волосы как можно дольше (от месяца и более).
Качественное обслуживание, располагающий к себе персонал, лояльные цены это всё вы можете получить в клинике FaceLab.
Pedash
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Регулярно делаю лазерную эпиляцию, и уходовые процедуры. А с появлением нового аппарата удалила на лице пигментные пятна и сосудистые сеточки. Доктора очень внимательны, рекомендую!
Александр
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Ходил на лазерную эпиляцию подмышек и хотел бы поблагодарить ваших мастеров, очень доволен результатом, абсолютно безболезненно и главное жить стало проще)
Сергій
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Нарешті вирішив питання з голінням під пахвами. За 2 сеанси зникло більше 60% волосся. А ще - видалили волосся в носі та між бровами. І як я до цього жив! Лазер ТОПчик!

Поділиться інформацією з друзями або збережіть у закладки

Поставте оцінку та додайте свій відгук

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси