Олександрітовий лазер

Епіляція олександритовим лазером використовується вже декілька років. За цей час ця процедура встигла довести свою ефективність, став однім із дієвіших способів, завдяки якому можна досить швидко позбутися непотрібного волосся.
Назва - олександритовий лазер виникла завдяки використанню каменю олександрит при генерації лазерного променя.

Як же саме лазерні імпульси впливають на волоски? Як працює олександритовий лазер?

Поглинання світлової енергії з апарату відбувається за рахунок барвника пігменту меланіну, який знаходиться у стрижні волосся. В наслідок цього волосся нагрівається до значної температури, й отримане тепло досягає волосяних фолікулів. Кровоносні судини, що живлять волосся, нервові закінчення та навколофолікульний мішечок температурно руйнуються. Волосся просто ні звідки більше рости.

За допомогою олександріту відбувається генерація лазерних світлових променів, які мають довжину хвилі 755 нм. Ця хвиля є короткою, при цьому, у неї великий поглинаючий коефіцієнт, завдяки чому волосся нагрівається дуже швидко. Саме тому при використанні цього типу лазерів часто буває потрібно значна менша кількість процедур для проведення успішної епіляції певної дільниці тіла. Також, оскільки лазерна енергія несе тепло, всі сучасні лазерні пристрої намагаються комплектувати охолодними елементами.
Частота хвилі олександритових лазерних установок оптимальна для епіляції волосся: меланін волосся найкраще поглинає тепло лазерного променя із частотою 755 нм.

Ефективність проведення процедур олександритовим лазером

Вже понад 30 років як доведена ефективність процедур з допомогою лазера. Все це пов'язано з тим, що в лазері на основі олександриту застосовують оптимальну довжину хвилі, яка найбільш сприятливо взаємодіє з волосками. Попри безліч підробок, лідером у виробництві олександритових лазерів є компанія Candela (США). При використанні апаратів цього виробника можна в кілька разів скоротити кількість процедур, які необхідно провести за для повного позбавлення рослинності на тілі.
Під час проведення епіляції слід розуміти, що будуть видалені не всі волоски, а лише частина з них. Це пов'язано з тим, що вплив лазера буде спрямований лише на волосся, що знаходиться в активній фазі росту (анаген).
Після проведення однієї процедури можна видалити до 40% волосків.
Для досягнення ефекту гладкої шкіри потрібно пройти повний курс процедур. Між кожною процедурою потрібно витримувати певний часовий інтервал, який становить до півтора місяця. Все залежить від індивідуальних особливостей організму, а також місця обробки. У деяких випадках може знадобитися до восьми – десяти процедур.
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Покоління олександритових лазерів

На теперішній час існує кілька поколінь олександритових пристроїв. У професійних клініках сьогодні, як правило, використовують пристрій третього покоління з інтерактивною системою охолодження (зазвичай кріоген).
Перш, ніж станеться спалах, на шкіру розпорошується кріоген, завдяки чому шкірні покриви охолоджуються, можливі неприємні відчуття притуплюються. Тому виключається поява на шкірі опіків.
Перше покоління лазерів не мало взагалі жодної системи охолодження. Саме з того часу пішли чутки про те, що після епіляції лазером бувають опіки.

Друге покоління олександритових апаратів мали повітряне обдування, що знизило кількість неприємних наслідків процедури, проте косметологи боялися виставляти оптимальні параметри для епіляції, занижуючи потужність апарату.
Відео роботи олександритового лазера на апараті CANDELA GentleLase Pro з системою охолодження кріогеном
Зараз, після введення систем охолодження спеціальними газами та сумішами, результати епіляції олександритових апаратів наблизилися до ідеалу.

Якщо у пацієнта підвищений больовий поріг, то із системою охолодження він відчує легкі клацання, які можна порівняти з клацанням канцелярської гумки. Усі ці моменти є цілком терпимими.

Підробки олександритових лазерів

На ринку існують кілька визнаних, ефективних та перевірених часом виробників, найбільші з них – Lumenis та Candela. Перші виробляють діодні лазери, другі - лідери у виробництві олександритових.

Вартість одного якісного лазерного апарату стартує від 2 млн грн!
апарати лазерної епіляції олександритові лазери
На жаль, закупівля такого обладнання, зазвичай, не по кишені багатьом салонам краси та приватним майстрам, що призводить до того, що останні всіляко "очорнюють" лазерну епіляцію та продовжують працювати електродами та воском, при цьому намагаючись мінімізувати витрати та закупівлю дешевих "аналогів".

Китайці та корейці навчилися підробляти відомі марки дуже якісно, часто пацієнти навіть не бачать зовнішньої різниці між "аналогом від CANDELA" за 100 - 300 тис. грн. та оригіналом за більш ніж 2 млн. грн.
дешеві апарати лазерної епіляції олександритові лазери
Тож, обираючи клініку з олександритовою епіляцією обов'язково цікавтеся роком випуску апарату та його виробником.

Олександритовий чи діодний лазер обрати?

Головне слід зазначити, що лазер на основі олександрита, дещо потужніший та ефективніший за свого діодного конкурента. Але при цьому у діодних є велика перевага: ними працювати можна з темними типами шкіри, при цьому не побоюючись опіків. Пов'язано це з тим, що промені діодних апаратів взаємодіють із меланіном значно гірше. Тому цей позитивний момент матиме й свої негативні наслідки.
Лазери з діодами контактні, це означає, що відбувається контакт насадки апарату з епідермісом. Щоб променева енергія максимально ефективно та без втрат надходила до шкіри, застосовують спеціальний гель, яким покривається шкіра до процедури. Коли процедура буде закінчена, всі залишки гелю необхідно зі шкіри прибрати/змити.

За наявності на шкірі волосків вони нагріватимуться від діодного лазера, внаслідок чого пацієнт може отримати незначний опік, а енергія не дійде в потрібному обсязі до кореневої системи. Тому перед процедурою видалення волосся на діодному лазері вони повинні бути заздалегідь зголені, тоді вся енергія буде спрямована безпосередньо до коріння.

При використанні косметологами олександритових лазерів підготовка шкіри у вигляді гоління не буде потрібна, оскільки 99% лазерів цього типу – безконтактні!
Приклад того, як впливає олександритовий лазер на повітряну кульку

Визначаємо тип лазера за його насадкою

Тепер, дізнавшись про основні особливості видалення волосся, можете побачити як визначити тип лазера за його насадкою, якою проводять процедуру.
Бажаєте переконатися в ефективності лазерної епіляції олександритовим лазером без ризику для гаманця? Скористайтеся акціями від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси