Лазерна епіляція обличчя

Посилений зріст волосся на обличчі здатний серйозно ускладнити життя будь-якій дівчині, яка бажає виглядати привабливо. Помітні вусики, волосся на щоках чи підборідді приносять дискомфорт та можуть стати підґрунтям для жіночих комплексів.

Багато сучасних чоловіків також прагнуть частково позбутися волосся на обличчі. Найчастіше це зони підборіддя та верхньої третини шиї, оскільки щоденне гоління досить часто викликає сильне подразнення цих зон та навіть провокує гнійничкові висипання.

Гоління та інші види епіляції роблять волосся на обличчі лише жорсткішим та темнішим. У цей час лазерна епіляція волосся дозволяє назавжди забути про зайву рослинність. Видалення волосся лазером дозволяє швидко досягти стійкого результату без болю та дискомфорту.
Лазерна епіляція небажаного волосся на обличчі
Лазерна епіляція обличчя це найбезпечніший на сьогодні засіб позбавлення від небажаного волосся на обличчі, що застосовується в естетичній медицині всього світу. При цьому використання лазера однаково ефективно як жінок, так чоловіків. Метод лазерної епіляції не тільки практично назавжди позбавляє обличчя зайвого оволосіння, але й допомагає уникнути всіх неприємностей, пов'язаних з іншими методами епіляції та депіляції небажаного волосся.
Запорукою гарантованого результату та абсолютної безпеки процедури лазерної епіляції небажаного волосся на обличчі є застосування професійного обладнання.

На яких зонах обличчя можна проводити лазерну епіляцію видалення волосся

Лазерна епіляція окрім бажаного результату надає певну кількість бонусів пацієнту

 • Можливість видалення врослого волосся.
 • Зменшення прояви запальних процесів (бонус лазерної дії).
 • Стимулювання шкіри на покращення внутрішньошкірного каркаса (бонус лазерної дії).
 • Загальна доступність цін, якщо перерахувати кількість процедур у порівнянні з іншим спосіб видалення волосся.
За допомогою лазерного видалення небажаного волосся можна провести корекцію лінії брів та скронь, зони над верхньою губою, видалити «пушок» з підборіддя та щік. При цьому результат варто очікувати за 3-5 процедур (кожна по 5-15 хвилин, із періодичністю на місяць-півтора).
Лазерна епіляція видалення волосся на обличчі олександритовим лазером CANDELA

Ми певні, що в нас найкраще обладнання для видалення небажаного волосся з обличчя на ринку і ви будете задоволені результатом

Наше обладнання - це олександритовий лазер CANDELA, який на відміну від діодних аналогів, має наступні переваги:
 • 1
  Висока результативність процедури. Один спалах лазера видаляє велику кількість волосся. Мінімальна кількість процедур для досягнення бажаного результату.
 • 2
  Процедура виконується без мастил чи гелів, які потрібні аби збільшити глибину проникнення лазера. Погодьтеся, коли вас обмазують гелем перед процедурою – це не дуже комфортно.
 • 3
  Відсутність неприємних відчуттів завдяки насадці з якої йде вприскування кріогену, що охолоджує шкіру (запатентована динамічна система охолодження CANDELA). Вона ефективніша, ніж повітряні системи та контактні сапфірові системи.
 • 4
  Оптимальна довжина хвилі лазеру для ефективного видалення волосся на різних ділянках тіла (755 нанометрів). Енергія лазера при цих параметрах краще поглинається меланіном волосся, ніж при великих значеннях.

Як проводиться лазерна епіляція небажаного волосся

Принцип дії лазерного видалення волосся заснований на вплив на волосяний фолікул вузькоспрямованого пучка світлових хвиль спеціально підібраної довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волосся) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.

У процесі лазерної епіляції меланін, що міститься у волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалахи лазеру), що призводить до нагрівання волосся зсередини та подальшого руйнування волосяного фолікула й судини, що його живить.
Як працює лазерна епіляція небажаного волосся на обличчі
Піддавшись цьому впливу, волосся незабаром випадає разом із коренем, безболісно на декілька років допоки не станеться природне відновлення фолікула. Все волосся у фазі активного росту (видиме на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Інші волоски, які в момент проведення сеансу перебували в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляються під час повторних процедур – коли стануть помітні на поверхні шкіри й тим самим доступні для впливу лазерного випромінювання. Детальніше про лазерну епіляцію читайте тут >>>

Особливості виконання лазерної епіляції волосся на обличчі

Обличчя ділиться на кілька областей, до кожної з яких потрібно підходити особливо.
До прикладу, глибина залягання коріння волосся на щоках 2 - 4 мм, а над верхньою губою 1 - 2,5. Це вимагає від спеціаліста корекції налаштувань лазерного апарату для видалення волосся.
Недорогі та неліцензовані апарати (нехай навіть того ж типу, що й у нас – з олександритовим лазером) часто не дозволяють вибірково підходити до різних зон обличчя, не кажучи вже про те, що у більшості з них відсутня ефективна система охолодження шкіри. Як результат – неефективна процедура, збільшення кількості сеансів епіляції та навіть опіки та рубці після процедури.

Ми не радимо виконувати епіляцію на обличчі контактними лазерними насадками та особливо не рекомендуємо проводити електроепіляцію в будь-якій області обличчя.

Ми виконуємо процедури видалення волосся лазером на апараті CANDELA GentleLase Pro – це останнє, третє покоління олександритових лазерів. Ця модель реально показує разючі результати, завдяки чого отримала свою популярність.
Видалення волосся на обличчі лазером CANDELA GentleLase Pro
До нас приходять й пацієнти після інших салонів та клінік, та ті що випробували на собі роботу інших апаратів. Отримуючи результат після першого ж сеансу епіляції, вони на власному прикладі розуміють різницю!

Вартість послуг з лазерної епіляції обличчя

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лазерна епіляція волосся на обличчі, чи певних зон на ньому, зверніться до фахівців нашої клініки в Києві. Тут вам нададуть вичерпну відповідь про ціни, та запропонують певний курс процедур. Кожному пацієнту підбирається індивідуальний курс епіляції волосся на обличчі, від кількості сеансів якого залежатиме остаточна вартість. Найкраще рішення – прийти на консультацію та отримати відповіді на всі запитання. Ознайомитися з цінами можна тут >>>
ПОРАДА: при виборі клініки / салону для лазерної епіляції обличчя не женитесь за дуже низькими цінами на процедури – скоріше за все втратите гроші, та час. Основний критерій вибору – це професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні відгуки від пацієнтів!
Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Пам'ятка клієнту лазерної епіляції

1. Волосся під час процедури запаяється і залишається на поверхні шкіри (може відчуватися як шорсткість).
2. Протягом 7−10 днів частина цього волосся відпаде сама, а решту потрібно додатково відлущити (без сольовим, безкислотним скрабом). Повторювати процедуру скрабування раз на тиждень до наступного візиту.
3. Між процедурами дозволяється видаляти волосся виключно механічним способом (бритва або триммер), СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! використовувати віск, шугаринг, електро епілятор, пінцет, крем для депіляції.
4. Голити зону між процедурами рекомендується не більше ніж 2 рази між візитами.
5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Протягом 7 днів до та після процедури епіляції користуватися лосьйонами для тіла та оліями.
6. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ! лазня, басейн, сауни, гарячі ванни — 7 днів.
7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ протягом 3х днів: спорт, механічні тертя (масаж, статевий акт).
8. Забороняється засмага, автозасмага, солярій — до та після процедури/візиту 14 днів.
9. Нанесення SPF після процедури (мінімум 30) на відкриті ділянки шкіри, з наступним оновленням 2−3 години.

Основні зони епіляції з якими працюють в клініці

Коментарі та відгуки клієнтів

Галина Кашина
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
В Киеве много разных центров и салонов , где делают процедуры лазерной эпиляции. Но, часто от своих подруг слышала негативные отзывы, поэтому, когда захотела сделать лазерную эпиляцию, подошла к этому делу скрупулезно и салон выбирала тщательно. В результате выбрала Face Lab. Отзывы в основном положительные, и условия меня привлекли.
Позвонила к ним, меня подробно проконсультировали и записали на подходящее время. Понравилась обстановка у них, уютно, чисто и аккуратно, располагающая атмосфера, приняли очень хорошо, персонал приятный и приветливый. Недавно закончила полный курс эпиляции, результатом довольна. Новое оборудование, процедуры делали современным аппаратом для лазерной эпиляции под названием Александритовый лазер. Всё прошло абсолютно безболезненно и без какого-то дискомфорта, а самое главное, что эффективно. Помимо эпиляции, такой аппарат удаляет пигментные пятна, а также происходит и омоложение кожи. В общем, совсем не жалею о выборе салона, результатом удовлетворена ❤️
Тамара Черкасова
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Делаю не первый раз Candela, довольна результатом 😍 чистый, уютный салон, приветливый администратор. специалист Анна очень профессионально и комфортно выполнила процедуру, сделала разметку и очень внимательно прошла каждый миллиметр кожи 💕
Моника Моника
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Начну с банальной проблемой каждой девушки. Давно хотела сделать лазерную эпиляцию, но никак не решалась. Лето - долгожданный отпуск. Начинается пора купальников и хочется выглядеть на все сто! Крема, бритье, шугаринг – это все испробовано, спасает, но временно.
Наконец я решилась на лазерную эпиляцию в клинике FaceLab. Выбирала клинику долго. Изучала работы специалистов и отзывы клиентов. Было много сомнений, я ещё и немного стеснительна.
С первой минуты посещения клиники тебя окутывает атмосфера заботы и профессионализма. Я рада, что сделала правильный выбор.
Есть разные типы лазера, от типа лазера зависит, какой цвет волос на каком цвете кожи лазер уберет лучше всего. Я свой выбор остановила на александритовом: он считается самым эффективным для темных волос. Чем темнее волосы, тем лучше будет результат лазерной эпиляции, так как содержат больше меланина. Проконсультировавшись со специалистами, я выбрала модель аппарата в салоне - лазер последнего поколения GentleLase Pro.
Подготовка к самой процедуре: в моем случае просили приходить с длиной волосков 3-4 мм, а когда просматривала другие салоны, в некоторых требовали приходить гладко выбритой. Общие требования: не загорать две недели, не выдергивать и не обесцвечивать волосы как можно дольше (от месяца и более).
Качественное обслуживание, располагающий к себе персонал, лояльные цены это всё вы можете получить в клинике FaceLab.
Pedash
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Регулярно делаю лазерную эпиляцию, и уходовые процедуры. А с появлением нового аппарата удалила на лице пигментные пятна и сосудистые сеточки. Доктора очень внимательны, рекомендую!
Александр
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Ходил на лазерную эпиляцию подмышек и хотел бы поблагодарить ваших мастеров, очень доволен результатом, абсолютно безболезненно и главное жить стало проще)
Сергій
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Нарешті вирішив питання з голінням під пахвами. За 2 сеанси зникло більше 60% волосся. А ще - видалили волосся в носі та між бровами. І як я до цього жив! Лазер ТОПчик!

Поділиться інформацією з друзями або збережіть у закладки

Поставте оцінку та додайте свій відгук

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси