Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція пахв у жінок та чоловіків, або по-науковому аксилярної області, мабуть, одна з найбільш популярних процедур в клініках естетичної медицини. І якщо, наприклад, до позбавлення від волосся в інтимній зоні ставляться по-різному, видалення волосся під пахвами - необхідний елемент як жіночої, так і чоловічої гігієни. Причина проста: видалення небажаного волосся в зоні пахв - це реальна, доведена досвідом можливість позбутися неприємного запаху. Наявність волосків на шкірі в зоні пахв, де виділяється піт, провокує та підтримує розвиток різних мікроорганізмів, життєдіяльність яких зумовлює не тільки неприємний запах, а й ризик розвитку хвороб. Крім того, волосся в пахвах для більшості жінок – це не лише питання гігієни, а й питання естетики.
Лазерна епіляція під пахвами
Безумовно, для видалення волосся в області пахв використовується маса способів - гоління, видалення воском, шугарінг. Такі впливи мають тимчасовий ефект й травмують дуже делікатну шкіру цієї зони. Окрім цього, це може спричинити не тільки роздратування та запалення, а й появи папілом (ВПЛ) та їх подальше обсіменіння.
Епіляція зони пахв лазером сьогодні це найнадійніший, та що найголовніше безпечний спосіб видалення небажаного волосся в цій області. При використанні лазеру волосся не просто видаляється з поверхні шкіри, але й зовсім перестає рости. Щоб процедури лазерної епіляції в такій делікатній зоні, як пахви мали результат та проходили безпечно, необхідно виконувати їх на дуже професійному та сучасному обладнанні.

Ми певні, що ви будете задоволені результатом видалення волосся під пахвами

Зробивши лазерну епіляцію під пахвами можна назавжди забути про проблеми з врослим волоссям, голінням станком та болючих воскових процедурах. Крім того, лазерна епіляція має ще безліч переваг:
Процес проведення лазерної епіляції видалення волосся під пахвами
  • Безпечно. Після такого видалення волосся не залишається опіків та шрамів. В нашій клініці працюють досвідчені спеціалісти на новітньому обладнанні CANDELA, що гарантує безпеку епіляції лазером.
  • Безболісно. Під час проведення процедури пацієнт не відчуває дискомфортних відчуттів. У нашому апараті CANDELA GentleLase використовується кріогенове охолодження: до спалаху на шкіру розпорошується охолоджений газ. Пацієнт під час сеансу не відчуває болю та взагалі – ніяких неприємних відчуттів, навіть у найчутливіших зонах – в інтимних місцях та над верхньою губою.
  • Лазер не завдає шкоди здоров'ю. Процедура є безпечною для всіх, хто не має протипоказань до її проведення.
  • Процедури проводяться без використання гелів та мастил. Що є дуже зручним моментом для відвідувачів клініки. Є поширена думка, що гелі допомагають охолодженню, проте річ у тому, що гелі сприяють проникненню випромінювання приладу на необхідну глибину. Саме охолодження тут ні до чого.
  • Можливість видалення врослого волосся.
  • Доступність цін. З урахуванням загальної кількості процедур та якості результату якщо виконувати інший спосіб видалення волосся.
Після видалення волосся лазером відпадає проблема з подразненням та мікротріщинами. Пахви завжди залишаються гладкими, що надає впевненості кожній жінці. Спеціалісти нашої клініки забезпечать вам комфортну та затишну атмосферу проведення процедури видалення волосся під пахвами.
Фото ділянки До та Після процедури епіляції зони пахв лазером CANDELA

Фото ділянки До та Після процедури епіляції зони пахв лазером CANDELA

Чому саме олександритовий лазер CANDELA для епіляції пахв

Головним конкурентом олександритового лазера є діодний, здатний генерувати хвилі довжиною від 800 нанометрів. Він дозволяє проводити епіляцію для мулатів, проте для людей з європейським типом шкіри різниці між двома цими апаратами немає.

Якщо у вас фототип шкіри від 1 до 3, для лазерної епіляції небажаного волосся вам найкраще підійде саме олександритовий лазер. Також зазначимо, що на нашій практиці в роботі з олександритовим лазером CANDELA GentleLase чудово видалялося й темне волосся у пацієнтів з 4 фототипом.

Якщо ж у вас дуже світле волосся, то його важко прибирає будь-який тип лазера, а сиве волосся не візьме жоден апарат - дефіцит меланіну в такому волоссі обмежує застосування цього типу епіляції.

Діодний лазер також чудово працює по світлій шкірі 1-3 фототипів, але кількість сеансів буде більшою. Докладніше про різницю між діодним та олександритовим лазером тут >>>

Як працює лазер для видалення волосся

Принцип дії лазерного видалення волосся засновується на впливі на волосяний фолікул вузькоспрямованого пучка світлових хвиль спеціально підібраної довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волосся) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.

У процесі лазерної епіляції меланін, що міститься у волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалахи лазеру), що призводить до нагрівання волосся зсередини та подальшого руйнування волосяного фолікула й судини, що його живить.
Як працює лазерна епіляція видалення небажаного волосся в зоні пахв
Піддавшись цьому впливу, волосся незабаром випадає разом із коренем, безболісно на декілька років допоки не станеться природне відновлення фолікула. Все волосся у фазі активного росту (видиме на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Інші волоски, які в момент проведення сеансу перебували в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляються під час повторних процедур – коли стануть помітні на поверхні шкіри й тим самим доступні для впливу лазерного випромінювання. Детальніше про лазерну епіляцію читайте тут >>>

Вартість послуг з лазерної епіляції пахв

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лазерна епіляція під пахвами в Києві, зверніться до фахівців нашої клініки. Вам дадуть вичерпну відповідь про ціни на запропоновані процедури. Кожному пацієнту підбирається індивідуальний курс епіляції волосся під пахвами, від кількості сеансів якого залежатиме остаточна вартість. Найкраще рішення – прийти на консультацію та отримати відповіді на всі запитання. Ознайомитися з цінами можна тут >>>
ПОРАДА: при виборі клініки / салону для лазерної епіляції пахв не женитесь за дуже низькими цінами на процедури – скоріше за все втратите гроші, та час. Основний критерій вибору – це професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні відгуки від пацієнтів!
Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Пам'ятка клієнту лазерної епіляції

1. Волосся під час процедури запаяється і залишається на поверхні шкіри (може відчуватися як шорсткість).
2. Протягом 7−10 днів частина цього волосся відпаде сама, а решту потрібно додатково відлущити (без сольовим, безкислотним скрабом). Повторювати процедуру скрабування раз на тиждень до наступного візиту.
3. Між процедурами дозволяється видаляти волосся виключно механічним способом (бритва або триммер), СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! використовувати віск, шугаринг, електро епілятор, пінцет, крем для депіляції.
4. Голити зону між процедурами рекомендується не більше ніж 2 рази між візитами.
5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Протягом 7 днів до та після процедури епіляції користуватися лосьйонами для тіла та оліями.
6. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ! лазня, басейн, сауни, гарячі ванни — 7 днів.
7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ протягом 3х днів: спорт, механічні тертя (масаж, статевий акт).
8. Забороняється засмага, автозасмага, солярій — до та після процедури/візиту 14 днів.
9. Нанесення SPF після процедури (мінімум 30) на відкриті ділянки шкіри, з наступним оновленням 2−3 години.

Основні зони епіляції з якими працюють в клініці

Коментарі та відгуки клієнтів

Галина Кашина
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
В Киеве много разных центров и салонов , где делают процедуры лазерной эпиляции. Но, часто от своих подруг слышала негативные отзывы, поэтому, когда захотела сделать лазерную эпиляцию, подошла к этому делу скрупулезно и салон выбирала тщательно. В результате выбрала Face Lab. Отзывы в основном положительные, и условия меня привлекли.
Позвонила к ним, меня подробно проконсультировали и записали на подходящее время. Понравилась обстановка у них, уютно, чисто и аккуратно, располагающая атмосфера, приняли очень хорошо, персонал приятный и приветливый. Недавно закончила полный курс эпиляции, результатом довольна. Новое оборудование, процедуры делали современным аппаратом для лазерной эпиляции под названием Александритовый лазер. Всё прошло абсолютно безболезненно и без какого-то дискомфорта, а самое главное, что эффективно. Помимо эпиляции, такой аппарат удаляет пигментные пятна, а также происходит и омоложение кожи. В общем, совсем не жалею о выборе салона, результатом удовлетворена ❤️
Тамара Черкасова
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Делаю не первый раз Candela, довольна результатом 😍 чистый, уютный салон, приветливый администратор. специалист Анна очень профессионально и комфортно выполнила процедуру, сделала разметку и очень внимательно прошла каждый миллиметр кожи 💕
Моника Моника
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Начну с банальной проблемой каждой девушки. Давно хотела сделать лазерную эпиляцию, но никак не решалась. Лето - долгожданный отпуск. Начинается пора купальников и хочется выглядеть на все сто! Крема, бритье, шугаринг – это все испробовано, спасает, но временно.
Наконец я решилась на лазерную эпиляцию в клинике FaceLab. Выбирала клинику долго. Изучала работы специалистов и отзывы клиентов. Было много сомнений, я ещё и немного стеснительна.
С первой минуты посещения клиники тебя окутывает атмосфера заботы и профессионализма. Я рада, что сделала правильный выбор.
Есть разные типы лазера, от типа лазера зависит, какой цвет волос на каком цвете кожи лазер уберет лучше всего. Я свой выбор остановила на александритовом: он считается самым эффективным для темных волос. Чем темнее волосы, тем лучше будет результат лазерной эпиляции, так как содержат больше меланина. Проконсультировавшись со специалистами, я выбрала модель аппарата в салоне - лазер последнего поколения GentleLase Pro.
Подготовка к самой процедуре: в моем случае просили приходить с длиной волосков 3-4 мм, а когда просматривала другие салоны, в некоторых требовали приходить гладко выбритой. Общие требования: не загорать две недели, не выдергивать и не обесцвечивать волосы как можно дольше (от месяца и более).
Качественное обслуживание, располагающий к себе персонал, лояльные цены это всё вы можете получить в клинике FaceLab.
Pedash
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Регулярно делаю лазерную эпиляцию, и уходовые процедуры. А с появлением нового аппарата удалила на лице пигментные пятна и сосудистые сеточки. Доктора очень внимательны, рекомендую!
Александр
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Ходил на лазерную эпиляцию подмышек и хотел бы поблагодарить ваших мастеров, очень доволен результатом, абсолютно безболезненно и главное жить стало проще)
Сергій
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Нарешті вирішив питання з голінням під пахвами. За 2 сеанси зникло більше 60% волосся. А ще - видалили волосся в носі та між бровами. І як я до цього жив! Лазер ТОПчик!

Поділиться інформацією з друзями або збережіть у закладки

Поставте оцінку та додайте свій відгук

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси