Лазерна епіляція ніг

Небажане волосся на ногах - мабуть, одна з проблем, що найбільш хвилює сучасних дівчат та жінок. Шовковиста та гладка шкіра ніжок - ідеал, до якого прагне кожна жінка, яка достатньо доглядає за собою та своїм тілом.

Протягом усієї історії людства винахідливі жінки користалися різними способами видалення небажаного волосся на ногах. Як правило, методи депіляції були досить болючими та вимагали регулярного повторення процедури: гоління, шугарінг, ваксінг (видалення воском), фотоепіляція... І ось, нарешті, з'явилася лазерна технологія видалення волосся, яка дозволяє ліквідувати зайве волосся на тілі швидко, безболісно та надовго.
На сьогоднішній день саме лазерна епіляція ніг із застосуванням олександритового лазера визнана «золотим стандартом» видалення небажаного волосся. Тільки лазерна епіляція ніг може гарантувати радикальне видалення волосся за 4-6 процедур. Цей метод вважається одним із найдієвіших, тому що під час проведення сеансу епіляції лазером будь-якої зони ніг пошкоджуються безпосередньо лише волосяні фолікули. А це означає, що після курсу процедур волосся в цьому місці не зростатиме.
Епіляція ніг – одна з обов'язкових турбот для кожної сучасної жінки. І лазерне видалення волосся – найефективніший спосіб! Саме лазерна епіляція ніг одна з найпоширеніших процедур що виконується в клініці.
Бездоганна та безболісна епіляція волосся на ногах можлива лише коли її виконує досвідчений фахівець, який може не лише безпосередньо видаляти волосся, а й належним чином підготувати до процедури, дати поради щодо догляду за шкірою на ногах. Клінік та салонів, які надають відповідні послуги, зараз дуже багато, тому при виборі потрібно не хапатися за першу пропозицію, що трапилася, а зупинятися на дійсно кращому варіанті!

На яких зонах ніг можна проводити лазерну епіляцію

Як працює лазер

Принцип дії лазерного видалення волосся заснований на вплив на волосяний фолікул вузькоспрямованого пучка світлових хвиль спеціально підібраної довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волосся) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.

У процесі лазерної епіляції меланін, що міститься у волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалахи лазеру), що призводить до нагрівання волосся зсередини та подальшого руйнування волосяного фолікула й судини, що його живить.
Як працює лазерна епіляція
Піддавшись цьому впливу, волосся незабаром випадає разом із коренем, безболісно на декілька років допоки не станеться природне відновлення фолікула. Все волосся у фазі активного росту (видиме на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Інші волоски, які в момент проведення сеансу перебували в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляються під час повторних процедур – коли стануть помітні на поверхні шкіри й тим самим доступні для впливу лазерного випромінювання. Детальніше про лазерну епіляцію читайте тут >>>

Ми певні, що в нас найкраще обладнання для лазерного видалення волосся на ринку і ви будете задоволені результатом

Наше обладнання - олександритовий лазер для епіляції CANDELA GentleLase Pro та техніки його використання, разом з авторською розміткою від засновника клініки найдієвіші та ось чому:
 • 1
  Мінімальна кількість процедур для досягнення бажаного результату.
 • 2
  Відсутність неприємних та хворобливих відчуттів завдяки охолоджуючій насадці з кріогеном (запатентована динамічна система охолодження CANDELA GentleLase Pro).
 • 3
  Комфорт виконання процедури: ніяких гелів та мазей.
 • 4
  Процедуру лазерної епіляції ніг в Києві в наших клініках проводять досвідчені лікарі з вищою освітою, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.
 • 5
  Доступні ціни та спеціальні акції й пропозиції.
Лазерна епіляція видалення волосся на ногах CANDELA

Найнижча кількість процедур для досягнення найкращих результатів

Ми пропонуємо вам забути про щотижневі ритуали з видалення волосся з гомілок та стегон!
 • Після першої процедури епіляції лазером волосся на ногах не буде 4 тижні.
 • Після другої процедури ваші ноги будуть гладкими цілий місяць!
 • Після третьої процедури, через 6 - 7 тижнів зовсім небагато волосся виросте «острівцями».
 • Після четвертої процедури ваші ноги будуть ідеальними 2 - 3 місяці.
 • Потім, з появою одиничного волосся, ви можете його видаляти з періодичністю раз на рік.
Фото до та після результату обробки лазером для епіляції CANDELA GentleLase Pro

Фото ділянки До та Після обробки лазером CANDELA GentleLase Pro

Найтехнологічніше обладнання в сучасній клініці лазерної епіляції

CANDELA GentleLase Pro – сучасний олександритовий лазер для видалення небажаного волосся останнього покоління з динамічною системою охолодження шкіри!

Висока ефективність апарату досягається завдяки оптимальній довжині хвилі 755 нм. Щоб позбавитися небажаного волосся вам знадобиться менше сеансів, ніж за використання інших видів лазеру.

Під час наших процедур на шкіру не наноситься жодних гелів та мастил з якими пацієнтам потім буде некомфортно. Часто можна почути, що гелі потрібні для охолодження – не вірте: вони просто покращують проникнення лазера на потрібну глибину. Крім того, застосування мастил іноді свідчить про недостатню потужність лазера і, відповідно, його низьку ефективність. Докладніше про різницю між діодним та олександритовим лазером тут >>>
Ніяких больових відчуттів немає! Взагалі! Досягається це все завдяки найкращій системі охолодження. Єдина запатентована динамічна система охолодження (перед спалахом лазера та під час спалаху, шкіра охолоджується розпиленим кріогеном) – ніяких опіків, та найголовніше – ніяких неприємних відчуттів, на відміну контактних діодних лазерів.
Існують моделі CANDELA з повітряним охолодженням, що не настільки ефективні! Відрізнити апарат із повітряним охолодженням можна по ручці. Саме DCD система гарантує відсутність опіків та запалень після процедури, а також відсутність неприємних відчуттів під час процедури!
Рукоятки різних лазерів для епіляції CANDELA з воздушним та кріогеновим охолодженням

Вартість послуг з лазерної епіляції ніг

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лазерна епіляція ніг в Києві, зверніться до фахівців нашої клініки. Вам дадуть вичерпну відповідь про ціни на запропоновані процедури. Кожному пацієнту підбирається індивідуальний курс епіляції волосся на ногах, від кількості сеансів якого залежатиме остаточна вартість. Найкраще рішення – прийти на консультацію та отримати відповіді на всі запитання. Ознайомитися з цінами можна тут >>>
ПОРАДА: при виборі клініки / салону для лазерної епіляції ніг не женитесь за дуже низькими цінами на процедури – скоріше за все втратите гроші, та час. Основний критерій вибору – це професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні відгуки від пацієнтів!
Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Пам'ятка клієнту лазерної епіляції

1. Волосся під час процедури запаяється і залишається на поверхні шкіри (може відчуватися як шорсткість).
2. Протягом 7−10 днів частина цього волосся відпаде сама, а решту потрібно додатково відлущити (без сольовим, безкислотним скрабом). Повторювати процедуру скрабування раз на тиждень до наступного візиту.
3. Між процедурами дозволяється видаляти волосся виключно механічним способом (бритва або триммер), СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! використовувати віск, шугаринг, електро епілятор, пінцет, крем для депіляції.
4. Голити зону між процедурами рекомендується не більше ніж 2 рази між візитами.
5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Протягом 7 днів до та після процедури епіляції користуватися лосьйонами для тіла та оліями.
6. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ! лазня, басейн, сауни, гарячі ванни — 7 днів.
7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ протягом 3х днів: спорт, механічні тертя (масаж, статевий акт).
8. Забороняється засмага, автозасмага, солярій — до та після процедури/візиту 14 днів.
9. Нанесення SPF після процедури (мінімум 30) на відкриті ділянки шкіри, з наступним оновленням 2−3 години.

Основні зони епіляції з якими працюють в клініці

Коментарі та відгуки клієнтів

Галина Кашина
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
В Киеве много разных центров и салонов , где делают процедуры лазерной эпиляции. Но, часто от своих подруг слышала негативные отзывы, поэтому, когда захотела сделать лазерную эпиляцию, подошла к этому делу скрупулезно и салон выбирала тщательно. В результате выбрала Face Lab. Отзывы в основном положительные, и условия меня привлекли.
Позвонила к ним, меня подробно проконсультировали и записали на подходящее время. Понравилась обстановка у них, уютно, чисто и аккуратно, располагающая атмосфера, приняли очень хорошо, персонал приятный и приветливый. Недавно закончила полный курс эпиляции, результатом довольна. Новое оборудование, процедуры делали современным аппаратом для лазерной эпиляции под названием Александритовый лазер. Всё прошло абсолютно безболезненно и без какого-то дискомфорта, а самое главное, что эффективно. Помимо эпиляции, такой аппарат удаляет пигментные пятна, а также происходит и омоложение кожи. В общем, совсем не жалею о выборе салона, результатом удовлетворена ❤️
Тамара Черкасова
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Делаю не первый раз Candela, довольна результатом 😍 чистый, уютный салон, приветливый администратор. специалист Анна очень профессионально и комфортно выполнила процедуру, сделала разметку и очень внимательно прошла каждый миллиметр кожи 💕
Моника Моника
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Начну с банальной проблемой каждой девушки. Давно хотела сделать лазерную эпиляцию, но никак не решалась. Лето - долгожданный отпуск. Начинается пора купальников и хочется выглядеть на все сто! Крема, бритье, шугаринг – это все испробовано, спасает, но временно.
Наконец я решилась на лазерную эпиляцию в клинике FaceLab. Выбирала клинику долго. Изучала работы специалистов и отзывы клиентов. Было много сомнений, я ещё и немного стеснительна.
С первой минуты посещения клиники тебя окутывает атмосфера заботы и профессионализма. Я рада, что сделала правильный выбор.
Есть разные типы лазера, от типа лазера зависит, какой цвет волос на каком цвете кожи лазер уберет лучше всего. Я свой выбор остановила на александритовом: он считается самым эффективным для темных волос. Чем темнее волосы, тем лучше будет результат лазерной эпиляции, так как содержат больше меланина. Проконсультировавшись со специалистами, я выбрала модель аппарата в салоне - лазер последнего поколения GentleLase Pro.
Подготовка к самой процедуре: в моем случае просили приходить с длиной волосков 3-4 мм, а когда просматривала другие салоны, в некоторых требовали приходить гладко выбритой. Общие требования: не загорать две недели, не выдергивать и не обесцвечивать волосы как можно дольше (от месяца и более).
Качественное обслуживание, располагающий к себе персонал, лояльные цены это всё вы можете получить в клинике FaceLab.
Pedash
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Регулярно делаю лазерную эпиляцию, и уходовые процедуры. А с появлением нового аппарата удалила на лице пигментные пятна и сосудистые сеточки. Доктора очень внимательны, рекомендую!
Александр
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Ходил на лазерную эпиляцию подмышек и хотел бы поблагодарить ваших мастеров, очень доволен результатом, абсолютно безболезненно и главное жить стало проще)
Сергій
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Нарешті вирішив питання з голінням під пахвами. За 2 сеанси зникло більше 60% волосся. А ще - видалили волосся в носі та між бровами. І як я до цього жив! Лазер ТОПчик!

Поділиться інформацією з друзями або збережіть у закладки

Поставте оцінку та додайте свій відгук

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси