Лазерна епіляція рук

Руки - одна з найвідкритіших частин тіла, яка при жестикуляції привертає увагу іноді навіть більш ніж обличчя. Тому жінки саме рукам намагаються надати особливий догляд, та часом саме на руках з'являється потреба видалення небажаного волосся. Адже зайве, особливо темне волосся на руках та передпліччі, яке зустрічається не тільки у чоловіків, а й у жінок, виглядає не завжди естетично й привабливо.

Для сучасної доглянутої жінки гладка шкіра рук без зайвого волосся стала неодмінною умовою її образу. Пляж, басейн, романтичний вечір та інші ситуації змушують жінок вдаватися до різних способів вдосконалення свого тіла. Особливо важливим це стає влітку, коли дівчата та жінки носять одяг без рукавів.

Небажане волосся шкірі рук можна прибрати за допомогою гоління, але після такої маніпуляції ледь помітне пушкове волосся темніє, стає більш жорстким та щільним, прискорюється його зростання. Використання бритви це досить складна історія яка забирає багато часу та сил, а також вельми травмонебезпечна. Голитися доведеться регулярно з інтервалом 3-5 днів, а комусь і щодня. Видалення небажаного волосся в області рук з використанням електричного епілятора – також не надто вдале рішення. Такі процедури дозволяють позбавитися волосся на 2-3 тижні, потім знову доведеться повторити хворобливий захід. Видалення волосся воском або цукром (шугаринг) має ряд небажаних наслідків – ущільнення епідермісу, волосся, що вросло, і, як наслідок, посттравматична гіперпігментація.
Лазерна епіляція волосся на руках
Лазерна епіляція небажаного волосся на руках це одна з найбільш популярних послуг серед наших пацієнтів, адже як і зони обличчя, руки – це одна з тих ділянок тіла, яка майже завжди на увазі, куди всі звертають увагу. Видалення волосся лазером є одним із найпрогресивніших та безпечних способів видалення волосся на тілі. До того ж — це видалення волосся із довготривалим ефектом. Небажане волосся за допомогою лазерної епіляції можливо видалити з кистей, плечей, передпліч. Цей спосіб дозволяє обробити досить великі ділянки шкіри за невеликий час. Скільки буде потрібно сеансів для повного видалення волосся – визначає фахівець клініки. На термін та кількість процедур також впливатиме фототип шкіри та ступінь жорсткості волосся. У нашій клініці в Києві використовується найсучасніший олександритовий лазер CANDELA, який ідеально підходить для роботи з європейським типом шкіри, який видаляє волоски без необхідності їх відрощування.
На сучасному етапі розвитку естетичної медицини лазерна епіляція рук отримала позитивні відгуки та оцінки як найрезультативніший та найбезпечніший спосіб позбутися небажаного волосся практично назавжди та без шкоди для здоров'я.

На яких зонах рук можна проводити лазерну епіляцію

Як працює лазер для видалення небажаного волосся на руках

Принцип дії лазерного видалення волосся заснований на вплив на волосяний фолікул вузькоспрямованого пучка світлових хвиль спеціально підібраної довжини. Проникаючи на глибину 2-3 мм від поверхні шкіри, ці хвилі впливають тільки на цибулину (корінь волосся) і ніяк не відбиваються на інших клітинах епідермісу.

У процесі лазерної епіляції меланін, що міститься у волоссі, поглинає спрямоване на нього світло (спалахи лазеру), що призводить до нагрівання волосся зсередини та подальшого руйнування волосяного фолікула й судини, що його живить.
Як працює лазерна епіляція видалення небажаного волосся на руках
Піддавшись цьому впливу, волосся незабаром випадає разом із коренем, безболісно на декілька років допоки не станеться природне відновлення фолікула. Все волосся у фазі активного росту (видиме на поверхні шкіри) випадає протягом 2-х тижнів після першої процедури. Інші волоски, які в момент проведення сеансу перебували в неактивній фазі або в процесі підготовки до зростання, видаляються під час повторних процедур – коли стануть помітні на поверхні шкіри й тим самим доступні для впливу лазерного випромінювання. Детальніше про лазерну епіляцію читайте тут >>>

Ми певні, що ви будете задоволені результатом

Лазерна епіляція рук — оптимальний з усіх боків спосіб прибрати волосся зі шкіри рук дійсно надовго. У порівнянні з іншими методами видалення волосся, ця процедура характеризується наступними перевагами:
  • Висока результативність процедури. Один спалах лазера видаляє велику кількість волосся.
  • Безболісність. Під час проведення процедури пацієнт не відчуває дискомфортних відчуттів. У нашому апараті CANDELA використовується кріогенове охолодження: до спалаху на шкіру розпорошується охолоджений газ. Пацієнт під час сеансу не відчуває болю та взагалі – ніяких неприємних відчуттів навіть у найчутливіших зонах – в інтимних місцях та над верхньою губою.
  • Лазер не завдає шкоди здоров'ю. Процедура є безпечною для всіх, хто не має протипоказань до її проведення.
  • Процедури проводяться без використання гелів та мастил. Це дуже зручно для відвідувачів клініки. Є поширена думка, що гелі допомагають охолодженню, проте насправді річ у тому, що гелі сприяють проникненню випромінювання приладу на необхідну глибину. Саме охолодження тут ні до чого.
  • Можливість видалення врослого волосся.
  • Доступність цін. З урахуванням загальної кількості процедур та якості результату якщо виконувати інший спосіб видалення волосся.
Після проведення серії сеансів епіляції лазером ваша шкіра виглядатиме бездоганно тривалий час.
Фото до та після результату обробки лазером CANDELA GentleLase

Фото ділянки До та Після обробки лазером CANDELA GentleLase

Чому саме олександритовий лазер CANDELA для епіляції рук

Основна особливість олександритового лазера – довжина хвилі 755 нанометрів. Це оптимальний параметр для взаємодії променя та меланіну!

Основним конкурентом олександритового приладу є діодний лазер, здатний генерувати промені з довжиною хвилі 800 та більше нанометрів. Такі промені меланін поглинає гірше, проте виробники акцентують на цьому увагу: адже діодним лазером можна працювати на смуглій та засмаглій шкірі.

Якщо у вас фототип шкіри від 1 до 3 (звичайний європейський тип людини має саме цей фототип), то вам найкраще підійде олександритовий лазер. На нашій практиці чудово видалялося темне волосся й у пацієнтів з 4 фототипом.

Якщо у вас світле волосся, то його важко прибирає будь-який тип лазера, а сиве волосся не візьме жоден апарат - дефіцит меланіну в такому волоссі обмежує застосування цього типу епіляції.

Діодний лазер також чудово працює по світлій шкірі 1-3 фототипів, але кількість сеансів буде більшою. Докладніше про різницю між діодним та олександритовим лазером тут >>>

Вартість послуг з лазерної епіляції рук

Якщо ви бажаєте дізнатись, скільки коштує лазерна епіляція рук в Києві, зверніться до фахівців нашої клініки. Вам дадуть вичерпну відповідь про ціни на запропоновані процедури. Кожному пацієнту підбирається індивідуальний курс епіляції волосся на руках, від кількості сеансів якого залежатиме остаточна вартість. Найкраще рішення – прийти на консультацію та отримати відповіді на всі запитання. Ознайомитися з цінами можна тут >>>
ПОРАДА: при виборі клініки / салону для лазерної епіляції рук не женитесь за дуже низькими цінами на процедури – скоріше за все втратите гроші, та час. Основний критерій вибору – це професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні відгуки від пацієнтів!
Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

Пам'ятка клієнту лазерної епіляції

1. Волосся під час процедури запаяється і залишається на поверхні шкіри (може відчуватися як шорсткість).
2. Протягом 7−10 днів частина цього волосся відпаде сама, а решту потрібно додатково відлущити (без сольовим, безкислотним скрабом). Повторювати процедуру скрабування раз на тиждень до наступного візиту.
3. Між процедурами дозволяється видаляти волосся виключно механічним способом (бритва або триммер), СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! використовувати віск, шугаринг, електро епілятор, пінцет, крем для депіляції.
4. Голити зону між процедурами рекомендується не більше ніж 2 рази між візитами.
5. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Протягом 7 днів до та після процедури епіляції користуватися лосьйонами для тіла та оліями.
6. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ! лазня, басейн, сауни, гарячі ванни — 7 днів.
7. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ протягом 3х днів: спорт, механічні тертя (масаж, статевий акт).
8. Забороняється засмага, автозасмага, солярій — до та після процедури/візиту 14 днів.
9. Нанесення SPF після процедури (мінімум 30) на відкриті ділянки шкіри, з наступним оновленням 2−3 години.

Основні зони епіляції з якими працюють в клініці

Коментарі та відгуки клієнтів

Галина Кашина
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
В Киеве много разных центров и салонов , где делают процедуры лазерной эпиляции. Но, часто от своих подруг слышала негативные отзывы, поэтому, когда захотела сделать лазерную эпиляцию, подошла к этому делу скрупулезно и салон выбирала тщательно. В результате выбрала Face Lab. Отзывы в основном положительные, и условия меня привлекли.
Позвонила к ним, меня подробно проконсультировали и записали на подходящее время. Понравилась обстановка у них, уютно, чисто и аккуратно, располагающая атмосфера, приняли очень хорошо, персонал приятный и приветливый. Недавно закончила полный курс эпиляции, результатом довольна. Новое оборудование, процедуры делали современным аппаратом для лазерной эпиляции под названием Александритовый лазер. Всё прошло абсолютно безболезненно и без какого-то дискомфорта, а самое главное, что эффективно. Помимо эпиляции, такой аппарат удаляет пигментные пятна, а также происходит и омоложение кожи. В общем, совсем не жалею о выборе салона, результатом удовлетворена ❤️
Тамара Черкасова
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Делаю не первый раз Candela, довольна результатом 😍 чистый, уютный салон, приветливый администратор. специалист Анна очень профессионально и комфортно выполнила процедуру, сделала разметку и очень внимательно прошла каждый миллиметр кожи 💕
Моника Моника
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Начну с банальной проблемой каждой девушки. Давно хотела сделать лазерную эпиляцию, но никак не решалась. Лето - долгожданный отпуск. Начинается пора купальников и хочется выглядеть на все сто! Крема, бритье, шугаринг – это все испробовано, спасает, но временно.
Наконец я решилась на лазерную эпиляцию в клинике FaceLab. Выбирала клинику долго. Изучала работы специалистов и отзывы клиентов. Было много сомнений, я ещё и немного стеснительна.
С первой минуты посещения клиники тебя окутывает атмосфера заботы и профессионализма. Я рада, что сделала правильный выбор.
Есть разные типы лазера, от типа лазера зависит, какой цвет волос на каком цвете кожи лазер уберет лучше всего. Я свой выбор остановила на александритовом: он считается самым эффективным для темных волос. Чем темнее волосы, тем лучше будет результат лазерной эпиляции, так как содержат больше меланина. Проконсультировавшись со специалистами, я выбрала модель аппарата в салоне - лазер последнего поколения GentleLase Pro.
Подготовка к самой процедуре: в моем случае просили приходить с длиной волосков 3-4 мм, а когда просматривала другие салоны, в некоторых требовали приходить гладко выбритой. Общие требования: не загорать две недели, не выдергивать и не обесцвечивать волосы как можно дольше (от месяца и более).
Качественное обслуживание, располагающий к себе персонал, лояльные цены это всё вы можете получить в клинике FaceLab.
Pedash
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Регулярно делаю лазерную эпиляцию, и уходовые процедуры. А с появлением нового аппарата удалила на лице пигментные пятна и сосудистые сеточки. Доктора очень внимательны, рекомендую!
Александр
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Ходил на лазерную эпиляцию подмышек и хотел бы поблагодарить ваших мастеров, очень доволен результатом, абсолютно безболезненно и главное жить стало проще)
Сергій
5,0 ⭐⭐⭐⭐⭐
Нарешті вирішив питання з голінням під пахвами. За 2 сеанси зникло більше 60% волосся. А ще - видалили волосся в носі та між бровами. І як я до цього жив! Лазер ТОПчик!

Поділиться інформацією з друзями або збережіть у закладки

Поставте оцінку та додайте свій відгук

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси