ТОП лазерів для процедури лазерної епіляції

ТОП лазерів лазерної епіляції
Сьогоднішні тенденції в галузі естетичної косметології приділяють особливу увагу апаратним методикам.

Лазерна епіляція стала одним з найпопулярніших і найефективніших методів позбавлення небажаного волосся. Ефективність апаратної епіляції спирається на два ключові аспекти: професіоналізм майстра та характеристики використовуваного лазерного обладнання. Якісний лазерний апарат має низку характеристик, таких як результативність і практично відсутність больових відчуттів під час процедури, висока швидкість роботи, стійкість до інтенсивної експлуатації, тривалий термін служби імпульсів і розумна ціна.

У цій публікації ми розглянемо ТОП найкращих лазерів, які надають високий рівень ефективності та безпеки під час проведення процедури лазерної епіляції.
Вибір відповідного лазера для проведення епіляції зумовлений низкою ключових чинників, включно з типом та відтінком волосся, структурою шкіри, гормональним фоном й ділянкою тіла, яку необхідно обробити. Компетентний фахівець здатний точно визначити, який саме тип лазера буде оптимальним для задоволення індивідуальних вимог пацієнта.

Ефективність процедури лазерної епіляції забезпечується тим, що лазерне випромінювання ефективно абсорбується меланіном у волоссі, мінімізуючи вплив на навколишні тканини. Лазерні системи відрізняються за довжиною хвилі, яка визначає їхню здатність ефективно обробляти волосся різних кольорів.

Найкращі сучасні апарати для лазерної епіляції дають можливість провести процедуру швидко, навіть якщо потрібно видалити волосся з такої великої зони, як спина або ноги повністю. Сприяють цьому унікальні технології, що використовуються в апаратних системах високого класу. Перевагою є й те, що процедуру видалення волосся проводять у будь-яку пору року. Можна видалити волосся будь-якого кольору, як темне, так і світле або руде, а також провести процедуру на будь-якому типі шкіри.
Найкращі апарати для лазерної епіляції
Сьогодні вже більшості клієнтів відомо, що в клініках використовують різні апаратні платформи. Одна система працює на олександритовому лазері, інша - на діодному, третя - на неодимовому або ербієвому. Ще є рубінові системи, але на сучасному етапі розвитку лазерної епіляції від них, фактично, вже відмовилися.

Чим відрізняються різні типи апаратів для лазерної епіляції? Чи можна екстраполювати перераховані переваги методу на кожен апарат, чи за такої екстраполяції необхідно вносити поправки?

У першому наближенні екстраполювати загальні переваги лазерної епіляції можна, однак під час розмови про різні типи обладнання справді потрібно вносити поправки. Стосуються вони комфортності та безболісності процедури, а також можливості використання апарату на темній чи засмаглій шкірі та при видаленні світлого волосся. Що ж до ефективності та безпеки, обладнання провідних світових виробників відповідає найсуворішим стандартам і в цьому відношенні мало чим відрізняється. Усі апарати від провідних розробників абсолютно безпечні та максимально ефективні.

На ступінь комфорту впливають такі параметри лазерного променя, як енергетична щільність імпульсу і його тривалість. Не менш важливим параметром з точки зору безболісності є довжина хвилі. Короткі хвилі можуть провокувати сильніше нагрівання шкіри; з цієї причини системи з рубіновими лазерами сьогодні в найкращих клініках уже не використовуються.
Ще одна важлива характеристика апаратної платформи - площа плями впливу, тобто площа самого випромінювача. Від площі випромінювача залежить час процедури, точність маніпуляції і, меншою мірою, безболісність сеансу. Нарешті, останнім за порядком, але не останнім за значимістю, є тип системи охолодження, який використовується для підвищення ступеня комфорту.

ТОП найкращих апаратів для лазерної епіляції

Отже, кілька змінних впливають на комфортність процедури лазерної епіляції, її тривалість, застосовність до засмаглої або темної шкіри, а також ефективність щодо світлого, сивого або рудого волосся.

Розробники обладнання прагнуть знайти оптимальне рішення й оснащують апарати для лазерної епіляції інноваційними функціями, як-от динамічна система контролю параметрів імпульсу, системи рідинного або повітряного охолодження, а також пропонуючи спеціальні насадки.

Конкуренція серед виробників косметологічного обладнання дає змогу пацієнтам скористатися перевагами індустрії, оскільки це стимулює розробку систем, що відповідають високим стандартам. Сьогодні як "золотий стандарт" у ТОП найкращих апаратів для лазерної епіляції можна виділити такі системи:

  1. Candela GentleLase PRO - номер один у світі, та єдиний що надає охолодження кріогеном. Ніяких гелів та мастил!
  2. LightSheer Duet - діодна система для видалення волосся з двома ручками, що дають змогу зменшити тривалість процедури.
  3. Fotona - поєднання 2х високотехнологічних лазерів (ербієвий + неодимовий) в одному корпусі, без втрати потужності.
  4. Deka Motus AX Moveo - олександритовий лазер італійського виробництва.
Всі перераховані апарати представлені провідними світовими компаніями, які посідають провідні позиції в інноваціях і технологічних рішеннях у цій сфері. Будь-який обраний апарат для лазерної епіляції з представленого вище ТОП списку забезпечує мінімальні відчуття дискомфорту під час процедури. Вони ефективні та безпечні, що підтверджується безліччю клінічних досліджень.

У нашій клініці ми використовуємо Candela GentleLase Pro з системою динамічного кріогенного охолодження. Цей олександритовий лазер використовується без додаткових гелів і мастил, що істотно знижує ризик виникнення алергічних реакцій і підвищує комфорт процедури.
Отримати Сертифікат на Знижку у 500 грн* ➤➤➤

А як Ви вважаєте який апарат для лазерної епіляції є найкращим?

Оцініть цю публікацію та поділіться своєю думкою нижче:

Інша корисна інформація

Рекомендації що до підготовки тіла до процедури за 14 діб до її проведення
Відносні та абсолютні протипоказання що до процедур лазерної епіляції
Що можна, та що суворо забороняється під час виконання процедур лазерної епіляції
Все про лазерну епіляцію: шкода, користь, кількість процедур та лайфхаки
Candela GentleLase Pro-U – лазер номер один в індустрії краси, ідеальне рішення для лазерної епіляції волосся та видалення пігментних плям
Принцип роботи обладнання з олександритовим лазером від CANDELA
Про хитрість лазерного випромінювання, та його взаємодію з коренем волосся.
Який лазер, чому та для кого ефективніший. Технічні особливості та нюанси технологій
Які зони тіла де з'являється таке небажане волосся доступні для епіляції
Відгуки та оцінки якості послуг з лазерної епіляції
40 питань та відповідей про лазерну епіляцію, її переваги, недоліки, та нюанси